Jeugdkamp 2012

Sponsor

Voiceworks

Voiceworks: Wij maken iedereen bereikbaar.

Sponsor

Redhosting

Sponsor

XLoof

XLoof Open Source, Common Sense. Wij helpen u met doelgerichte automatisering tijd en geld te besparen, tegen lage kosten. Professioneel en toch betrokken."

Aangesloten bij

Reddingsbrigade Nederland

INDIANEN...

Op zaterdag 16 en zondag 17 juni organiseert de JeugdCommissie voor de jeugdleden van 5 tot en met 12 jaar het Jeugdkamp 2012. Het thema is INDIANEN.

Tijden

  • Op zaterdag begint het programma om 11:00 uur en duurt voor de jeugdleden tot en met 7 jaar tot 21:00 uur, en voor de jeugdleden van 8 jaar en ouder tot 's avonds laat (tijd volgt na aanmelden).
  • Op zondagmorgen starten  we weer vroeg (tijd volgt na aanmelden) en om 14:00 uur eindigt het programma.

Aanmelden

  • Aanmelden voor het Jeugdkamp 2012 kan in het zwembad (intekenlijst bij de ingang boven).
  • De aanmelding is pas definitief als het inschrijfformulier en de betaling van de kosten (kan alleen per bank) door de Almeerse Reddings Brigade zijn ontvangen. 

Kosten

  • zaterdag € 7,50
  • zaterdag + zondag € 17,50

Bericht aan de jeugdleden

De JeugdCommissie heeft aan de jeugdleden het volgende bericht:

Jeugdkamp 2012: IndianenBeste kinderen,

Wij hebben een probleem! Een deel van de leiding gedraagd zich al een tijdje erg raar. We weten niet wat er aan de hand is. We horen ’s nachts rond het clubhuis vaak wolven gejank en er vliegen vleermuizen rond. De bedden van de leiding liggen vaak onder de haren en in de nacht liggen ze er soms niet eens in.

Kunnen jullie ons helpen dit probleem op te lossen?

Het zou wel eens iets met oude Indianenverhalen te maken kunnen hebben. Tim is constant Indianenliedjes aan het zingen!

Groetjes,
de Jeugdcommissie