Almere Regatta | zaterdag 1 + zondag 2 juni 2013

Sponsor

Voiceworks

Voiceworks: Wij maken iedereen bereikbaar.

Sponsor

Redhosting

Sponsor

XLoof

XLoof Open Source, Common Sense. Wij helpen u met doelgerichte automatisering tijd en geld te besparen, tegen lage kosten. Professioneel en toch betrokken."

Aangesloten bij

Reddingsbrigade Nederland

Bron
130602.10

Op zaterdag 1 en zondag 2 juni is de Almeerse Reddings Brigade met de reddingsboten Albertus (ALM129) en Adriana (ALM349) ingezet om tijdens de Almere Regatta bij de zeilwedstrijden standby te staan en hulp te verlenen.

Door de zes wedstrijdklasses zijn op twee banen beide dagen 5 wedstrijden gevaren:

zaterdag 1 juni

"Een stevige noordwestelijke wind zorgde voor behoorlijk wat spektakel op de baan en niet alle deelnemers bleven ongehavend in de strijd. Blok uit het dek, gescheurde zeilen en een blauwe kaak. Het wedstrijdcomite heeft goed gebruik gemaakt van de wind want om 14:00 hadden ze op alle banen al drie wedstrijden gevaren en werd alles alweer in stelling gebracht voor een vierde start. Er zijn uiteindelijk 5 wedstrijden gevaren." Bron: Almere Regatta

zondag 2 juni

"En wat een mooi weer hebben we erbij gekregen. De zon schijnt volop in Almere en op alle boten zagen wij lachende gezichten. Vanmorgen zijn alle boten weer uitgevaren en om 10:00 uur gestart. "Op het water is ‘gezonde competitie’ gaande, het is genieten op het water”. Ook op deze 2e dag zijn er 5 wedstrijden gevaren." Bron: Almere Regatta

Almere Regatta | Fotograaf Maarten Feenstra | ACM2011