Wat doet u, uw bedrijf of je school op vrijdag 15 en/of zaterdag 16 maart aanstaande?
De Almeerse Reddings Brigade kan uw hulp gebruiken tijdens NL Doet - Het betere dagje uit!
Wij hebben de volgende klussen in aanbieding in een plezierige, gezellige en leuke omgeving:
- Zwembad: Lesmaterialen opruimen en inventariseren
- Post Surfstrand: Grote schoonmaak en klussen
- Clubhuis: Kom klussen bij de Almeerse Reddings Brigade
- Haventerrein: Herinrichten container (opslag reddingsboten)
Meer over deze klussen hieronder en via de links per klus bij "Meer info".
1. Zwembad: Lesmaterialen opruimen en inventariseren
vrijdag 15 maart | van 19:00 tot 21:00 uur | deze klus vindt binnen plaats
Om onze zwemlessen (ZwemAB en Zwemmend Redden) leuk en aantrekkelijk te houden hebben wij verschillende lesmaterialen. Deze lesmaterialen worden opgeslagen in een kast in het zwembad. Deze kast is toe aan een schoonmaak- en opruimbeurt. De materialen worden dan ook weer netjes opgeruimd, we kunnen deze inventariseren en waar nodig voorzien van een merkje.
Meer info: site NL Doet
2. Post Surfstrand: Grote schoonmaak en klussen
zaterdag 16 maart | van 11:00 tot 14:00 uur | deze klus vindt binnen & buiten plaats
Op 1 mei start ons bewakingsseizoen. De strandpost moet dan weer helemaal in orde zijn: - Schoonmaken van de gehele post (ramen lappen, serviesgoed afwassen, meubels afnemen) - Inrichten van de post => een aantal materialen zijn opgeslagen en moeten weer naar de post worden gebracht. Er zijn ook een aantal nieuwe materialen die een goed plekje moeten krijgen. - Herstellen van het terrasje (tegels goed leggen).
Meer info: site NL Doet
3. Clubhuis: Kom klussen bij de Almeerse Reddings Brigade
zaterdag 16 maart | van 09:30 tot 16:00 uur | deze klus vindt binnen & buiten plaats
In en om ons clubhuis hebben wij verschillende klussen: - Tuinonderhoud (tegels recht leggen, struiken snoeien, bladeren opruimen, tegels schoonspuiten) - Onderhoud buitenkant gebouw (schoonspuiten, ramen lappen, lichtslangen vervangen, dakgoten nakijken) - Onderhoud binnenkant gebouw (vervangen toilet, nakijken stoppenkast, bouwen stelling, opruimen diverse kasten, schoonmaken, schilderen deuren, vervangen glaslatten) - Archiveren en uitzoeken.
Meer info: site NL Doet
4. Haventerrein: Herinrichten container (opslag reddingsboten)
zaterdag 16 maart | van 13:00 tot 15:00 uur | deze klus vindt buiten plaats
Wij hebben een container en tussenruimte op het haventerrein staan. Deze container is nog niet optimaal ingericht. Er moeten nog een aantal beugels worden opgehangen en spullen worden opgeruimd. In de tussenruimte liggen ook een aantal materialen die opgeruimd moeten worden en het straatwerk verdiend de nodige aandacht.
Meer info: site NL Doet
E-mail:
Voor vragen en meer informatie over NL Doet bij de Almeerse Reddings Brigade zijn we per e-mail bereikbaar via de e-mailbutten: